Pamięć nie umiera
Dodane przez piotrek1608 dnia 01 listopad 2011 00:52
Odkąd Ciebie nie ma po raz drugi musimy przeżyć ten dzień bez Ciebie. Bez Ciebie z nami tutaj. Po raz kolejny zadajemy sobie pytanie o sens tego wszystkiego. Jednak często można zadać pytanie o sens istnienia, egzystencji na ziemi.

Czy nasza droga jest aż tak krótka, że powinniśmy doceniać każdy dzień? Chyba tak. Każdy dzień powinien być dla nas nagrodą, bo nigdy nie będziemy wiedzieli, który bedzie naszym ostatnim.

Wierze, że jesteś tam, gdzie już nic nie boli i wszystko jest piękne. Bez tej wiary życie człowieka w cierpieniu i chorobie nie miało by nigdy żadnego sensu.
"Człowiek się rodzi, żyje i umiera" - jednak nikt nie wie ile tego co tutaj jest dla niego przeznaczone. Cała egzystencja człowieka to wielka zagadka, jednak najważniejsze, aby nie poddać się bez walki. Należy walczyć o każdą następna chwile i każdy moment.

Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr Porywa spokój Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że  Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa Może być najlepszą z Twoich chwil...

Dziś będąc w naszej pamięci wspominamy wszystkie te chwile, które były nam przeznaczone, widzimy każdą chwilę wspólnego obcowania. To dobrze, bo pamięć o Tobie będzie trwać dopóki my będziemy pamiętać.