"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"
Dodane przez piotrek1608 dnia 02 listopad 2010 02:01
Pisałaś o życiu droga Paulinko Napewno byłaś dobrą dziewczynką Miałaś zaledwie dzwadzieścia lat, Gdy skończył się dla Ciebie ten ziemski świat.Bóg wezwał Cię do siebie Skracając Twe cierpienie. Nie stąpasz już po tym ziemskim padole, lecz przy Anielskim teraz zasiadasz stole.
Bądź szczęśliwa w raju u boku Pana, Nie jedna modlitwa w Twej intencji będzie ofiarowana.Wszyscy dziś łzy tęsknoty i rozpaczy wylewają i ciepło Cię wspominają.

Treść rozszerzona
Bóg Ci nie żałował cierpienia, Bólu przed Tobą również nie chował. Jednak doczekałaś się Swego zbawienia Ojciec nasz do nieba Cię wziął.Tyś Paulinko już szczęśliwa, Ty jesteś wśród anieli, To Ty ta gwiazdka na niebie osobliwa. W niebie Jan Paweł II się z Tobą weseli, A na ziemi pośród łez wielu Pozostali ludzie po Tobie płaczący
Oddani nadal serduszku Twemu, Pogrążeni w żałobie, smutni i milczący. Łatwiej jest odejść do raju wspaniałego, Niż tu pozostać i zmarłych wspominać.Nigdy już nie będzie smutnego oblicza Twego, Bo to żywi muszą cierpieć i bliskich żegnać.