Kolejne zdjęcia w galerii
Dodane przez piotrek1608 dnia 05 czerwiec 2010 03:56
paulina, pawlak, pomnik, odejście, śmierćKolejne zdjęcia zostały dodane do galerii. Nie są to zdjęcia, które chcieliśmy tutaj widzieć, ale jednak życie chciało inaczej.
Ostatnia droga Pauliny oraz zdjęcia pomnika jednak nie są ostatnimi jakie prezentujemy na tej stronie. Dzięki Waszym...

Pomóż mi wygrać tą nierówną walkę - www.izabelajasinska.com
Treść rozszerzona
Kolejne zdjęcia zostały dodane do galerii. Nie są to zdjęcia, które chcieliśmy tutaj widzieć, ale jednak życie chciało inaczej.
Ostatnia droga Pauliny oraz zdjęcia pomnika jednak nie są ostatnimi jakie prezentujemy na tej stronie. Dzięki Waszym prośbom strona będzie rozwijana, aby jednak mogła komuś pomóc. Osób chorujących na mukowiscydozę jest coraz więcej i będzie więcej ze względu na to, że jest to choroba genetyczna.
Pragniemy, aby krótka lektura tej strony dała szanse pomocy innym chorym na "muko", aby każdy miał szanse na kolejny oddech.
Prosimy osoby chorujące na mukowiscydozę oraz bardzo blisko związane z tym tematem o kontakt z nami za pośrednictwem zakładki Kontakt lub po wysłaniu Prywatnej Wiadomości. Interesuje nas sposób podejścia do choroby przez otoczenie, rodzine, znajomych. Bardzo mile widziane streszczenie dnia powszedniego, jak wygląda leczenie i jak stosowane są kolejne kroki leczenia. Prosimy również o informacje, gdzie odbywa się leczenie, która klinika, jakie warunki i podejście do pacjenta, Wasze opinie. Nie chce ukrywać ale są to dla nas bardzo ważne informacje. Może uda się znaleźć wspólny mianownik tego wszystkiego co dzieje się z "muko" w Polsce.
Zapraszamy na strone Izy Jasińskiej, przyjaciółki Paulinki, która też walczy o kolejny oddech - www.izabelajasinska.com