Translate page into English  Seite übersetzen in Deutsch  Перевести страницу на русский  Traduire la page en français  Traducir la página en español

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Menu strony

PAMIĘCI
IZABELI JASIŃSKIEJ


Pomóż mi wygrać tą nierówną walkę - Oficjalna strona Izabeli Jasińskiej

Statystyki

· gości: 9

· użytkowników: 0

· Łącznie użytkowników: 1,162
· Najnowszy użytkownik: ozifyfah

Dobre miejsca w sieci

Radio Essen
Serwis o mukowiscydozie

Portal osób niepełnosprawnych


ZSP1 w Wągrowcu
Ostatnia droga Paulinki
"Śmierć to tylko brama, przez którą każdy z nas musi przejść, by móc dalej kochać..."

Kolejne dni mijają, a nadal jakoś trudno coś napisać. Zastanawialiśmy się co będzie dalej z tą stroną. Trudna to była dla nas decyzja. Poznając ostateczne prośby Paulinki zrozumieliśmy, że ta strona musi istnieć. Za jej pośrednictwem chcemy realizować zadania, które nam wytyczyła.
"Pozostało tylko echo" - jak w tej piosence, ale czy tylko echo? To "Echo" nie może zamilknąć. Jej życie powinno nas nauczyć pokory wobec tego co nie uniknione i kiedyś się wydarzy. Nie można przejść obojętnie, kiedy młoda osoba odchodzi, a szczególnie osoba bardzo kochana, która nauczyła nas dużo. Pokazała jak powinno się walczyć, jak podejmować trudne decyzje, jak się uśmiechać nawet kiedy ból jest wielki.

Dzięki ITV Wągrowiec udostępniamy Wam film z ostatniej drogi Paulinki. Oglądając ten materiał prosimy o zachowanie szacunku dla Niej.
Ostatnie pożegnanie

"Zostało tylko echo, Ciebie już tu nie ma, nie zmienimy już nic.
Zostało tylko echo, stoje i zaciskam swe pięści do krwi.
Zostało tylko echo, w sercu mam ogień, ogień żłobi mi łzy.
Zostało tylko echo, tylko powiedz mi dlaczego? powiedz mi."
Pih - Echo (uśmiech przez łzy)
Sprawy organizacyjne
W sobotę o godzinie 10:00 w kościele Świętego Jakuba Apostoła w Wągrowcu (ul. Klasztorna 16) rozpoczną się uroczystości pogrzebowe.
Wybaczcie nam te bardzo krótkie informacje jakie od nas otrzymujecie, ale w obecnej sytuacji nie chcemy pytać pogrążonej w smutku rodziny o każdy szczegół.

Kochani spotkamy się wszyscy po raz pierwszy w jednym miejscu, aby godnie pożegnać kochaną Paulinkę. W pamięci mając wspomnienia związane z Nią, a w sercu żal i smutek warto pomyśleć czy Ona nie jest pośrednikiem, który ma nam coś przekazać. Być może z tej gorzkiej "lekcji" powinniśmy wynieść jakąś naukę.
Apel od młodzieży
Kiedy pojawia się cisza rozłąka staje się jeszcze gorsza.
Powracają wszystkie wspomnienia, nawet słychać Twój głos.


Piszecie do nas i pytacie o sprawy dotyczące ostatniego pożegnania naszej kochanej Paulinki. Nie mogliśmy Wam odpowiedzieć na te pytania z powodu braku informacji.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę (16. stycznia 2010) w Wągrowcu. Godzina jeszcze nie jest znana, również o niej zostaniecie poinformowani.

Aby godnie i z należną czcią pożegnać Paulinkę młodzież z Wągrowca prosi o przekazanie apelu.
"Prosimy, aby każdy zabrał ze sobą znicz i w miarę możliwości czarną wstążkę przypiętą przy sercu. Podczas kiedy kondukt będzie przemierzał trasę ludzie młodzi głównie z zapalonymi zniczami ustawią się w dwóch rzędach po obu stronach. Kiedy kondukt będzie nas mijał po kolei będziemy do niego dołączać.
Po zakończeniu ceremoni znicze ułożymy wokół grobu w kształcie SERCA DLA PAULINKI."

Jednocząc się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Pauliny składamy najszczersze wyrazy współczucia oraz naszą modlitwę.
Wiola i Piotr  
Sprawy organizacyjne
Wiele jest osób, które znają Paulinke, a dość duże grono ludzi wybiera się na Jej pogrzeb. Jeżeli ktoś chciałby się "dołożyć" do wieńca, być może czuje taką potrzebę, a może nie ma możliwości bycia tam razem z nami - może to uczynić.
Ten wieniec zawieziemy na grób Paulinki:
-od Ekipy i Słuchaczy Radia Essen
-od przyjaciół WWW.
Pogrzeb odbędzie się w piątek lub w sobotę (data nie jest jeszcze dokładnie znana).
Dowolną kwotę na wieniec proszę kierować na konto:
(numer konta został usunięty)
Tytuł płatności: Wieniec

Kolejne informacje pojawią się jak tylko będziemy wiedzieli więcej.
Wygenerowano w sekund: 0.04
1 186 260 Wizyt na stronie
aranżacje ∗ Notensatz ∗ komputerowe przepisywanie i edycja nut ∗ randka ∗ Lokalizacja oprogramowania i DTP ∗ wózki dziecięce ∗ szkoły jezykowe Wrocław ∗ torebki papierowe z nadrukiem ∗ wózki dziecięce ∗ eLoteria - Loteria internetowa ∗ sauna ∗ Darmowe Pobieranie TORRENTY ∗ Pomysły i porady Mistrzunia ∗ Prasa Tremotransferowa ∗ zespoły weselne opolskie