Translate page into English  Seite übersetzen in Deutsch  Перевести страницу на русский  Traduire la page en français  Traducir la página en español

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Menu strony

PAMIĘCI
IZABELI JASIŃSKIEJ


Pomóż mi wygrać tą nierówną walkę - Oficjalna strona Izabeli Jasińskiej

Statystyki

· gości: 8

· użytkowników: 0

· Łącznie użytkowników: 1,162
· Najnowszy użytkownik: ozifyfah

Dobre miejsca w sieci

Radio Essen
Serwis o mukowiscydozie

Portal osób niepełnosprawnych


ZSP1 w Wągrowcu
Paulina Pawlak, trzecia rocznica śmierciMsza święta w 5 rocznicę śmierci Paulinki odbędzie się w poniedziałek (12.01.2015) o godzinie 18:30 w Kościele Farnym.
Trzecia rocznica
Paulina Pawlak, trzecia rocznica śmierci12. stycznia 2013r. o godz. 18:30 - w trzecią rocznice śmierci Ś.P. Pauliny Pawlak w kościele p.w. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu na Osiedlu Wschód odbędzie się Msza Święta w intencji Paulinki.


12. stycznia 2012r. o godz. 18:30
- w drugą rocznice śmierci Ś.P. Pauliny Pawlak w kościele p.w. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu na Osiedlu Wschód odbędzie się Msza Święta w Jej intencji.
Pamięć nie umiera
Odkąd Ciebie nie ma po raz drugi musimy przeżyć ten dzień bez Ciebie. Bez Ciebie z nami tutaj. Po raz kolejny zadajemy sobie pytanie o sens tego wszystkiego. Jednak często można zadać pytanie o sens istnienia, egzystencji na ziemi.

Czy nasza droga jest aż tak krótka, że powinniśmy doceniać każdy dzień? Chyba tak. Każdy dzień powinien być dla nas nagrodą, bo nigdy nie będziemy wiedzieli, który bedzie naszym ostatnim.

Wierze, że jesteś tam, gdzie już nic nie boli i wszystko jest piękne. Bez tej wiary życie człowieka w cierpieniu i chorobie nie miało by nigdy żadnego sensu.
"Człowiek się rodzi, żyje i umiera" - jednak nikt nie wie ile tego co tutaj jest dla niego przeznaczone. Cała egzystencja człowieka to wielka zagadka, jednak najważniejsze, aby nie poddać się bez walki. Należy walczyć o każdą następna chwile i każdy moment.

Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma Kiedy ciemny wiatr Porywa spokój Siejąc smutek i zwątpienie Pamiętaj, że  Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa Może być najlepszą z Twoich chwil...

Dziś będąc w naszej pamięci wspominamy wszystkie te chwile, które były nam przeznaczone, widzimy każdą chwilę wspólnego obcowania. To dobrze, bo pamięć o Tobie będzie trwać dopóki my będziemy pamiętać.

Msza w pierwszą rocznicę
W środę 12. stycznia o godz. 18.30 w kościele Świętego Jakuba Apostoła w Wągrowcu (ul. Klasztorna 16) odbędzie się Msza Św. w intencji Pauliny Pawlak w pierwszą rocznicę śmierci. Msza jest ofiarowana przez rodziców Pauliny Pawlak.

W środę 12 stycznia o godz. 14.00 przy grobie Pauliny Pawlak zostanie odmówiony Różaniec.
Wygenerowano w sekund: 0.04
1 309 928 Wizyt na stronie
aranżacje ∗ Notensatz ∗ komputerowe przepisywanie i edycja nut ∗ randka ∗ Lokalizacja oprogramowania i DTP ∗ wózki dziecięce ∗ szkoły jezykowe Wrocław ∗ torebki papierowe z nadrukiem ∗ wózki dziecięce ∗ eLoteria - Loteria internetowa ∗ sauna ∗ Darmowe Pobieranie TORRENTY ∗ Pomysły i porady Mistrzunia ∗ Prasa Tremotransferowa ∗ zespoły weselne opolskie